Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co o nás píší

Kolofantí představí svůj první původní muzikál

Koloveč – Ochotnický divadelní spolek Kolofantí z Kolovče prozradili termín premiéry své nejnovější hry. Tentokrát se bude jednat o muzikál, který napsal sám principál kolovečských ochotníků Martin Volf. Nese název „Zbývá příběh náš“.

23.8.2018
SDÍLEJ:

Kolofantí se představili ve Žluticích na západočeské přehlídce ochotnických souborů.Foto: archiv souboru

Úplně poprvé ve své historii Kolofantí představí muzikál. Premiéra se uskuteční v jejich domácím prostředí, v prostorách kolovečského kulturního domu v sobotu 6. října v 19 hodin. Pro ty, kteří by tento termín nestihli, jsou připravené ještě další termíny o týden později, v pátek 12. října, o den později své představení zopakují. Obě tato představení začnou v 19 hodin. Na novém muzikálu ochotníci z Kolovče spolupracují s kapelou Znouzecnost, a tak se diváci mohou také těšit na koncert této kapely, který je naplánován na sobotu 10. listopadu. Vstupenky se budou prodávat od 1. září v Muzeu řemesel v Kolovči.

V minulé sezoně Kolovečtí sklidili velký úspěch s původní hořkou komedií Urologie. Hráli ji nejen na Domažlicku, ale i v Plzni, Rokycanech nebo na přehlídce ochotníků ve Žluticích, kde získali tři ceny.
Zdroj: https://domazlicky.denik.cz/kultura_region/kolofanti-predstavi-svuj-prvni-puvodni-muzikal-20180823.html

https://domazlicky.denik.cz/kultura_region/kolofanti-predstavi-svuj-prvni-puvodni-muzikal-20180823.html

 

Kolofantí zkouší novou komedii z nemocničního prostředí

Koloveč – Urologie, to je název nové divadelní hry, kterou již nyní nacvičují kolovečtí ochotníci a na jejíž premiéru se mohou diváci těšit letos v říjnu.KOLOFANTÍ  jeli pro postel k nové hře Urologie až do středních Čech.

KOLOFANTÍ jeli pro postel k nové hře Urologie až do středních Čech.Foto: Archiv souboru Kolofantí

Autor černé komedie z nemocničního prostředí je i tentokrát Martin Volf, který tentokrát nesáhl do svého pověstného šuplíku, kde má vždy dopředu připraveno několik divadelních kousků, ale Urologii napsal aktuálně.

„Sáhl jsem k tomuto tématu, protože jsem byl sám nějakou dobu hospitalizován na urologické klinice. Vzniklo to vlastně na popud mého kamaráda, který mě tam přišel navštívit a řekl mi: „To bys měl napsat, to by byla hra." Když mi otrnulo, přišlo mi to jako dobrý nápad," říká Volf.

Divadelní jeviště se tentokrát promění v nemocniční pokoj, kde pobývají tři pacienti. Vymyslet scénu proto nebylo vůbec snadné.
„Na jeviště jsme potřebovali umístit tři postele, tři noční stolky a další lékařské zařízení. Současné postele jsou příliš velké, proto jsme sháněli nějaké starší. Povedlo se. Sehnali jsme originální postele a noční stolky, které se v nemocnicích používaly do 60. let minulého století. Tu poslední jsme přivezli ze středních Čech," pokračuje Volf.

V Urologii si zahraje čtrnáct herců a hlavní roli ztvární jeden z nejzkušenějších členů souboru Karel Kobr.
Letošní rok bude pro Kolofanty opravdu náročný. Nejen že zkouší novou hru a přitom stále hrají tu současnou ZOO, s níž opět lámou rekordy, ale současně nacvičují i nový muzikál, který mají v plánu předvést příští rok.

„Udělat muzikál byl můj sen. Měl jsem ho napsaný, ale čekal jsem, až do něj soubor dozraje, protože jde o náročnou věc. Stalo se a mohli jsme se do toho pustit. Letos chceme nacvičit zpěvy a příští rok pak činohru," dodal Volf.

Autor: Helena Bauerová
Zdroj: http://domazlicky.denik.cz/kultura_region/kolofanti-zkousi-novou-komedii-z-nemocnicniho-prostredi-20170217.html

 

         Autor: Helena Bauerová
Zdroj: http://domazlicky.denik.cz/kultura_region/predvadecka-kolovecskych-ochotniku-se-hrala-i-na-vysocine-20151123.html

Kolofantí mají za sebou premiéru dramatu

Koloveč – Po pěti letech se kolovečský ochotnický soubor Kolofantí rozhodl zcela změnit žánr. Po řadě úspěšných komedií, které vyprodávaly sály, nastudoval drama.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Helena Bauerová
Zdroj: http://domazlicky.denik.cz/kultura_region/kolofanti-maji-za-sebou-premieru-dramatu-20151006.html

 

Sauna: Kolofantí rozesmáli plný sál

  18:08
Erotickou crazy komedii Martina Volfa Suna o víkendu poprvé představili divákům herci z divadelního souboru Kolofantí. Skvělý herecký výkon a vtipné neotřelé scénky si u diváků vysloužily velký aplaus.

Premiéra erotické crazy komedie Sauna. | foto: Kristýna Bublová, 5plus2.cz

„Skvěle jsme se bavili. Myslím, že Sauna nemá chybu a všem doporučuji zajít se na komedii podívat. Myslím, že o některých hláškách si budeme ještě dlouho vyprávět,“ shodovali se spokojení diváci, když po dvouhodinovém představení opouštěli kolovečský kulturák.

Fotogalerie

„Jsem moc rád, že byl sál plný a že jsme dokonce museli přidávat židle. Další představení 11. října je také vyprodané. Saunu v Kolovči uvedeme ještě 15. listopadu,“ řekl spokojený režisér Martin Volf, který hru připravoval několik let. „Vždy jsem si přál takové téma zpracovat, ale přeci jen jsem musel počkat, až soubor k uvedení takové hry dospěje nejen technicky, ale i morálně,“ uvedl již dříve Volf, který byl s výkonem herců velmi spokojený.

V Sauně, jejíž děj zavádí diváky do privátní sauny, kterou jako hodinový hotel vytvořil z upravené garsonky po babičce majitel zděděného činžáku, hraje 14 ochotníků. Během představení se odehrávají nejrůznější komické scény doplněné vtipnými hláškami. Samotní herci mají často co dělat, aby se na jevišti sami nesmáli. Před diváky většinou vystupují jen v "negližé". Přesto ve hře nezazní ani jedno sprosté slovo.

„Nejvíc mě asi rozesmála feministka, která toužila po dvojčatech. Musím říct, že to mi opravdu smíchy tekly slzy,“ přiznala jedna z divaček premiéry.

Do konce roku Kolofantí Saunu představí ještě v Zahořanech.

 

Doba již k tomu dozrála, aby mohl autor Martin Volf, vyndat ze šuplíku odvážnou erotickou crazy komedii "Sauna".

Děj nás zavede do privátní sauny, kterou vytvořil coby hodinový hotel z upravené garsonky po babičce, majitel zděděného činžáku. Tato sauna má i své tajemnosti a je dokonalou kulisou pro tuto komedii, ve které se předvedou i velmi spoře oblečené dívky.

V některých scénkách zúčastnění působí více či méně nablble hlavně proto, že s naprostou vážností řeší evidentní hlouposti, konzervatizmus i erotické choutky a není nadto i škodolibě sledovat, jak si tu někdo při tom "namele". V této "sauně" například  uvidíme, jak se pouští do světa prvního milostného dobrodružství uťáplý vědec, jemuž převrátí vskutku originální profesionální společnice život naruby. Budeme svědky i naprosto nečekaných komických situací plných překvapení. 

Tato komedie není jen o erotice, ale také o charakterech mocných a těch, kteří využijí situaci k dosažení vyššího platu či postavení. 

Některé věci, které se dějí ve hře jsou uvěřitelné nejspíše proto, že jsou inspirovány skutečností.  

Za DS Kolofantí, Jana Bartáková

Herci se v Sauně obnaží fyzicky i morálně

  14:26
To, na co milovníci ochotnických herců a Kolofantů z Kolovče zvlášť, čekali dlouhou dobu, je konečně tady. Režisér Martin Volf uvede na světlo světa erotickou crazy komedii Sauna. A diváci se podle něj mají skutečně na co těšit.
V nové hře Martina Volfa se prý herci odhalí nejen fyzicky ale i morálně.

V nové hře Martina Volfa se prý herci odhalí nejen fyzicky ale i morálně. | foto: DS Kolofantí

„Saunu jsem připravoval přerušovaně několik let. Vždy jsem si přál takové téma zpracovat, ale přeci jen jsem musel počkat, až soubor k uvedení takové hry dospěje nejen technicky, ale i morálně,“ říká Volf, který prý Saunu několikrát předělával. „Těch úprav bylo tolik, že jsem se jednou naštval a a celou hru nenávratně smazal. Po měsíci jsem ji napsal úplně znovu a myslím, že jsem udělal dobře. I v tvorbě musí někdy přijít radikální krok,“ říká režisér, mimo jiné i autor velmi úspěšné Předvádečky, hry z prostředí takzvaných Šmejdů.

V crazy komedii je dovoleno všechno

Děj Sauny diváky zavede do privátní sauny, kterou vytvořil coby hodinový hotel z upravené garsonky po babičce, majitel zděděného činžáku. V některých scénkách zúčastnění působí více či méně nablble hlavně proto, že s naprostou vážností řeší evidentní hlouposti, konzervatizmus i erotické choutky a není nadto i škodolibě sledovat, jak si tu někdo při tom „namele“.

Vulgarismy ale podle Volfa v dvouhodinovém představení (včetně přestávky) čekat nemáme. „Ač je to téma lechtivé, není tam prakticky žádné sprosté slovo. Na druhou stranu je to odvážné hodně. Diváci si musí připravit bránice,“ předesílá Volf, podle kterého se herci ve hře neobnaží jen fyzicky, ale i morálně. Samotní kolovečští ochotníci prý hru přijali jako velkou výzvu. „Nikdo přidělenou roli neodmítl a všichni se těší na reakce publika. Ještě jsme se tak nenasmáli, jako při Sauně,“ říká spokojeně režisér.

Reprízy se budou přidávat

Premiéra erotické crazy komedie je naplánovaná na 4. a 11. října přímo v Kolovči. „Pravděpodobně budeme muset ještě nějakou reprízu v Kolovči přidat. Do konce roku budeme hrát už jen jedno venkovní představení, a to už tradičně v Zahořanech, kde máme své skvělé publikum. V příštím roce plánujeme kolem zhruba deseti repríz v rámci celého Plzeňského kraje,“ uzavírá Volf.

 
 
 
 

Herce inspirovali "šmejdi". Vznikla tragikomedie Předváděčka

  •  
  •  
  •  
  6:03
Za 65 tisíc korun vám nabízíme matraci, k jejíž výrobě byly použity vesmírné technologie. Tak kdo z vás chce udělat něco pro své zdraví? Tak balamutí seniory na předváděcí akci prodejce Renda, hlavní postava divadelní hry Předváděčka. Úspěšně ji uvádí soubor Kolofantí z Domažlicka.
 

Cílený nátlak na seniory, které prodejci na předváděcích akcích zavírají v restauracích a nevybíravými metodami je přesvědčují ke koupi předraženého a často nekvalitního zboží. To je téma, kterým se nechal inspirovat režisér divadelního souboru z Kolovče Martin Volf, když napsal hru Předváděčka.

U diváků má velký úspěch, přestože ji napsal už před několika lety a myslel si, že až se soubor dostane k jejímu uvedení, lidé už ani nepochopí, o čem tato hra je.

Jenže problematika předváděcích akcí je stále více než aktuální a takzvaní "šmejdi" se stali fenoménem. "Začali jsme zkoušet loni v lednu a z jara přišel dokument Silvie Dymákové Šmejdi. Právě ji jsme také pozvali na naši premiéru a ona neodmítla. Naopak přijela i s televizním štábem a hru si natočili s tím, že použijí nějaké záběry do nově připravovaného dokumentu Fenomén Šmejdi," vzpomíná režisér Volf, který je velmi rád za skvělé ohlasy diváků.

Lidé mi říkají, že to je ze života, uvedl režisér

"Je to tragikomedie a to je jeden z nejsložitějších divadelních útvarů. O vážných věcech s humorem se musí s citem," říká Volf.

Hlavní postavou hry Předváděčka je mladík Renda, jemuž rodiče financují jeho nepovedené pracovní pokusy a on jen vždy čeká s nataženou rukou. Jeho otec na něj pohlíží kriticky, uvědomuje si, že syn je líný a žádné peníze už by mu nejraději nedával. Milující matka ale má na očích růžové brýle a pro syna by udělala první poslední.

V druhém dějství hry se Renda stává prodejcem na prezentačních akcích a diváci mají možnost vidět vychytralé praktiky z jiného úhlu pohledu.

"Lidé mi říkají, že to je ze života. Stává se, že manžel třeba po divadle vyčítá manželce, že je to u nich také tak. To všechno značí, že to lidé chápou a mohou se s tím do jisté míry i ztotožnit. Jeden náš člen mi před časem řekl: 'Ty tvé hry jsou o věcech, o kterých chtějí lidé slyšet, ale bojí se o nich nahlas mluvit. Ty to řekneš za ně a ono je to osvobodí'," uvádí Volf.

Kolofantí teď připravují hru Sauna

Některé starší členky divadelního souboru mají dokonce se "šmejdy" vlastní zkušenosti. "O to více se smály při prvním čtení, když věděly, o čem je řeč. Já osobně mám tu zkušenost, že mé muzeum v Kolovči bylo jeden rok turistickým cílem, kam za odměnu po přednášce senioři jezdili. Byl jsem také ve spojení s hostinským vedle z vesnice, který mě právě zásoboval detaily. Sám jsem se také lidí vyptával, co se na prezentačních akcích děje a několik let jsem studoval postupy prodejců. Nebylo nakonec vůbec snadné vybrat reprezentativní vzorek," upozorňuje Volf.

Kolofantí fungují od roku 2010 právě na podnět Martina Volfa, všechny jejich hry jsou autorské. V současné době připravují již pátou divadelní hru nazvanou Sauna.

"Je to erotická crazy komedie. Je skutečně hodně odvážná a otevřená a neznám jiný ochotnický soubor, který by si ji troufnul zahrát," řekl Volf.

Hry prý vybírá podle toho, jaká je v souboru konstelace. "Teď už píšu role přímo na míru. To je ohromná výhoda, herce dokonale znám a vím, co jim sedí," podotkl režisér.

Zdroj: http://plzen.idnes.cz/divadlo-predvadecka-kolofanti-kolovec-smejdi-fap-/plzen-zpravy.aspx?c=A140408_154321_plzen-zpravy_pp

 

Kolofantí ´properou´ podvodné prodejce

 

dne 28.3.2014   12:54

Koloveč – Předváděčky, cílené nátlaky na seniory, kteří jsou následně uzavřeni v restauracích a nevybíravými metodami přesvědčováni k nákupu předraženého a často nekvalitního zboží. 

 

Tímto tématem se tentokrát nechal inspirovat Martin Volf, režisér divadelního souboru Kolofantí, při tvorbě nové hry, která dostala název Předváděčka.

Kolovečtí ochotníci již mají za sebou první čtenou zkoušku nové hry, kterou představí divákům letos v říjnu.
„Tentokrát jsem trochu změnil žánr. Nebude to čistá komedie, ale spíš tragikomedie k zamyšlení. Protože půjde o konverzačku, stojí před každým z herců spousta textu," řekl Volf.

Diváci se letos mohou těšit i na novinku, jíž bude úplně nová scéna.

„Posunuli jsme se o úroveň výš. Scéna se bude během představení několikrát měnit. Vytvoříme prostředí hospody, kde se koná předváděčka, a pak bytu. Bude to náročné a musíme to udělat tak, aby diváci dlouho nečekali na pokračování děje," dodal Volf.

Role podvodných prodejců ztvární Petr Hájek, Pavel Souček a Alena Dolejšová.

Autor: Helena Bauerová

 

Kolofanty prohibice nezastaví

Přijďte k nám zas, my k vám taky nechodíme. Tak se jmenuje  komedie, kterou ochotníci uvedou už začátkem října

Přijďte k nám zas, my k vám taky nechodíme. Tak se jmenuje komedie, kterou ochotníci uvedou už začátkem října Autor: Deník/ Helena Bauerová

dnes 15:55

Koloveč - Kolovečtí ochotníci finišují se zkouškami nové hospodské komedie, kterou jejich principál napsal před čtyřmi lety a dnes má neuvěřitelně aktuální téma pančovaného alkoholu.

 
 
 

„Hoď nám sem pivo a velkýho panáka. Hoď sebou mladej, nebo se tady snad místo chlastu točí autobusy?"

Tak nějak začíná nový kousek kolovečských ochotníků.
Premiéry komedie s názvem Přijďte k nám zase, my k vám taky nechodíme, chystají Kolovečtí už na 6. a 13. října. Děj tentokrát vtáhne diváky do malé vesnické hospůdky, kde se postupně schází štamgasti a seznamují se s novým hospodským.  V hospodě se ale začínají dít zvláštní věci, mezi nimiž nechybí ani podezřelé nápoje.

„V jedné fázi hry přinese manželka hospodskému pančovaný alkohol, který je pak přeléván do originálních lahví. Může to vypadat, že jsme zareagovali na současný aktuální stav, ale není to tak. Hru jsem napsal už před čtyřmi lety, když jsem v hospodě přesně takový alkohol dostal," řekl Martin Volf, autor scénáře a režisér v jedné osobě.

Kolofanty nezastavila ani prohibice a na jevišti se při zkoušce pilo, co hrdlo ráčí. Hospodský nestačil nosit pivo a štamprlata.
„Pivo pijeme opravdické, ale místo kořalky je vždy nealkoholický nápoj, který danou kořalku barevně připomíná. Jinak by to ani nešlo, protože kdyby herci vypili sedm velkých štamprlí za sebou, jak to mají ve scénáři, asi by to nedopadlo dobře," směje se Volf.

V hospodské komedii se v roli Pavlíny, ženy hostinského, představí nová členka souboru Alena Dolejšová, jež je současně i kostymérkou.

„Zkoušky celkem zvládám, ale nevím, jaké to bude před nabitým sálem. Nikdy předtím jsem totiž divadlo nehrála," říká Dolejšová.
Že bude sál Kulturního domu v Kolovči, kde se premiéry konají, opravdu nabitý, je jasné už dnes. Obě představení jsou beznadějně vyprodaná.

Autor: Helena Bauerová

Kolofantí pozvou tentokrát své diváky do hospody

Kolofantí při první čtené zkoušce nové hry

Kolofantí při první čtené zkoušce nové hry Autor: Foto: Archiv souboru

12.4.2012 15:13

Koloveč – „Přijďte k nám zase, my k vám taky nechodíme,“ tak odvážně pojmenoval svoji novou divadelní hru Martin Volf z Kolovče.

 
 
 

Po dvou velice úspěšných komediích Křest a Katka a bude z ní matka, vsadil i tentokrát Martin Volf na lidové téma.

„Děj se tentokrát odehrává ve vesnické hospodě, kde skalní štamgasti nevraživě hledí a špatně snáší každého nového, kdo do jejich hospůdky zavítá, což vyplývá i ze samotného názvu. Hra je vlastně jakýmsi leporelem mezilidských vztahů, “ říká Martin Volf, který je nejen autorem hry, ale zároveň i režisérem souboru.

Nápad prý přišel sám.
„Pokud člověk otevře oči, vidí inspiraci na každém rohu. U této hry tomu nebylo jinak. Hospoda byla, hlavně  na malých vesnicích,  vždy centrem dění, kde se člověk dozvěděl všechno,“ pokračuje Volf.

Soubor se rozrostl i o novou mladou herečku Alenu Dolejšovou, která je zároveň i kostymérkou.
Protože mají herci za sebou už první čtenou zkoušku, ví, co je letos čeká. Ve hře neexistuje specifická hlavní postava. Na jevišti budou mezi čtrnácti rolemi  hrát prim čtyři stěžejní postavy. Novinkou je pro herce i nový systém nácviku.

„Udělali jsme určité změny, díky nimž nebudeme muset tak často zkoušet. Herci měli za úkol naučit se během tří měsíců dokonale text a od příštího týdne se budeme učit hrát přímo na scéně, dodal režisér souboru.

Premiéru hry Přijďte k nám zase, my k vám taky nechodíme, uvidí diváci sice až první víkend v říjnu, ale jejich čekání jistě zpříjemní hra Katka a bude z ní matka, kterou kolovečtí ochotníci v našem regionu naposledy zahrají v Domažlicích 21. dubna.

Autor: Helena Bauerová

 

Kolofantí si sklidili bouřlivý aplaus

Koloveč - Špinavé ponožky vedle pohovky, prázdné láhve od piva, pobryndaný ubrus, počůrané prkénko na záchodě, mezi tím láteřící manželka a roztoužený přiopilý manžel.

Diskutovat (0) dnes 15:02

Duhá premiera hry Katka a bude z ní matka.
Duhá premiera hry Katka a bude z ní matka.
Autor: Deník/ Helena Bauerová

 Prostě taková klasická domácí pohodička. Tak se začal odvíjet děj nové divadelní hry Martina Volfa Katka a bude z ní matka, jejíž druhou premiéru zahráli v sobotu večer kolovečtí ochotníci.
 

Kolofantí si své role patřičně vychutnávali a bylo vidět, že jim notoricky známé situace manželského soužití nejsou cizí.


Diváci se nechali vtáhnout do děje a od samého začátku odměňovali herce salvami smíchu a bouřlivým potleskem.
„Náramně se bavím. Místy mám pocit, že nejsem v divadle, ale doma, protože to, co se odvíjí na jevišti, je typické snad pro každou domácnost,” řekla jedna z nadšených divaček.
 

Spokojeně se tvářil i režisér souboru.
„Na divadle je nejhezčí propojení hry, diváků, herců a autora. Bez toho by nemělo smysl. Myslím, že se nám to povedlo, protože už při první premiéře jsme sklidili obrovský úspěch. Herci podali vynikající výkony, které musí dnes potvrdit,” řekl před začátkem představení Martin Volf.

 

Kolovečtí ochotníci jdou do finále

Koloveč – Již pouhé dva týdny mají kolovečtí ochotníci na ´dopilování´ nové hry, kterou pro své publikum po roce opět nastudovali.

Po úspěšné hře Křest, kterou pro soubor s patriotickým názvem Kolofantí napsal režisér spolku Martin Volf, je zde další. Premiéru komedie Katka a bude z matka uvidí diváci již 1. a 8. října.
 

Na co se mohou diváci těšit?
I letos půjde o komedii. Sáhl jsem jen k lechtivějšímu tématu.
 

Z čeho jste čerpal nápad tentokrát?
Hra se týká partnerského života. Proto se stačí podívat kolem sebe, kde je inspirace spousta. Právě partnerské vztahy se týkají každého z nás.

Kolik času potřebujete na napsání nové hry?
Nejdřív si ji napíšu v hlavě. Během pár dní ji hodím na papír a pak ji nechám nějakou dobu uležet. Když se k ní vrátím, udělám vždy několik úprav a doladím ji. Mám ji vždy napsanou s velký předstihem. Už je připravená hra na příští rok a právě jsem dokončil hru i na rok 2013.

Zmínil jste lechtivé téma. Prozraďte něco bližšího.
Hra se točí kolem partnerského vztahu třicetiletých manželů. Protože k manželství patří i sex, nemohli jsme ho v naší hře opomenout. Diváci však mohou být klidní, protože na jevišti se nebudou dít žádné nepřístojnosti. Jak řekl jeden náš kolega: „Není to vulgární, naopak odvážné se do takového tématu pustit, protože dobře vím, že lidé se na tohle téma těší, i když se o něm veřejně stydí mluvit“.

Neměli představitelé hlavních rolí v tomto ohledu nějaké zábrany?
Hlavní mužskou roli jsem svěřil Petru Hájkovi, který je velice šikovným a schopným hercem. Co se týká jeho partnerky, udělal jsem tentokrát výjimku a nechal jsem výběr na něm samotným. Bylo to právě proto, aby se jim spolu dobře hrálo a do jejich výkonů se nevkrádaly zábrany.
 

Jakou partnerku si Petr Hájek vybral?
Sáhl zcela mimo soubor. Ženskou hlavní roli zahraje Kristýna Bláhová ze Staňkova. Je zajímavé, že není členkou žádného souboru a nikdy předtím divadlo nehrála. Musím však podotknout, že přes kruté začátky se se svou rolí velice dobře ztotožnila a její výkon bude výborný.

Hra nese zvláštní název Katka a bude z ní matka. Proč jste se pro něj rozhodl?

Název je vševystihující. Naplněním každého vztahu jsou děti a většina párů po nich touží. To je ústředním motivem hry, proto tomu nebude jinak ani u našich hrdinů. Aby jejich partnerský vztah něčím pokračoval a v něco vyústil, musí překonat spoustu problémů.
 

Máte čtrnáct dní před premiérou a to je pro soubor hektické období. Vy jste si právě teď poranil kotník a jste nechodící. Jak to všichni zvládáten a nejsou tedy premiéry ohroženy?
Kdepak. Vše proběhne, jak má. Jdeme do finále a herci už jsou na představení připraveni výborně. Zkoušky probíhají podle plánu díky mé manželce, která mě na ně trpělivě vozí.

Ještě jsou k dostání vstupenky na představení?
Podle posledních informací zbývá už jen pár posledních vstupenek, a to i přesto, že zahrajeme dvě premiéry a do sálu kolovečského kulturního domu se vejde dvě stě dvacet diváků.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Правельный запас

(Ramon Haunc, 18. 5. 2019 20:59)

As a advise, having asked a assessment of collaborative of a ladder in the cat-house free, owners don't mark that the ladder and its barrier are two certainly disparate products. Intimately, if the after all is said circle, like us, is betrothed in the framework of turnkey facilities and can tug on the pressure available to transmute into a ladder and metal fences on it in a woman arrange, but in configuration it is rare. As a occur, in days of yore any possessor of the stairs in the provisions the hodgepodge arises: how to trade mark it justified, we assurance the beforehand conditions in the slow down aid thanks to our own walk, turned on quiescent collude corporation and educate into woolly on long-term mutually healthful partnership. Here you can purchase not exclusively normal fencing in situation of stairs, but also grouping, made to systemization and is amazingly cheap. Callow construction technologies, developing apace, stand because of to on repository, latest, trusted and weightless structures. Stair railings made of stainless stiffen are such that the generosity thereof is acceptable. Railings made of punctilious means: an signal structural constituent, territory of the lay out of the construction, the guarantors of house of god and undisturbed descent and ascent the stairs. Protections seeking ladders which are offered via our associates be in in deadly embrace to in reliability, restriction to miscellaneous aggressive influences and intact appearance. In uniting, their mass-produce takes into account all kinds of standards and requirements fitting to this clique of products. It is rugged to conceive a erection in which there above be no stair railings, the presence of which increases the convenience, asylum when moving. Note that today in esteem to the withdraw out of the closet of construction offers a in sweeping digit of elements with which it is achievable to at cause of off the founding of the intend, which doomed repayment for uncountable years perform body without losing the devoted to memoirs qualities. Manufacturing and introduction of stainless stiletto stairs is economizing compared to designs from other materials with betrothal pomp characteristics. Even so, stainless dirk is much more accepted material-it is calm to evaluate, integrate with other materials, place and anguish on the side of the finished product

Нашел русскую информацию

(EdgarFrorp, 7. 5. 2019 21:38)

Привет! интересный у вас сайт!
Нашел русскую тему: https://zen.yandex.ru/media/hellbro/5-samyh-dorogih-vescei-naidennyh-v-potainyh-komnatah-domov-5cd017c9eb97a900b23593e5

XRumer 16.0 + XEvil break of captchas Google, Facebook, Captcha.Com, SolveMedia, Bing

(SharonOffit, 28. 2. 2019 23:22)

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

order discount Glucophage and Glucophage

(Cruspipsy, 14. 12. 2018 13:00)

Hello

(Stevenwab, 1. 11. 2018 7:47)

Hello

Blood Straits - Taylor & Francis Online

(ABlefrafcrergy, 7. 10. 2018 20:56)

Torsion bras de quelqu'un est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/par-quoi-remplacer-le-cialis/

divadlo

(krest, 17. 1. 2017 19:07)

A o cem ta hra Zoo je? lascivni@centrum.cz